Kaip sužinoti, ar jūsų geriausias draugas yra toksiškas: 9 tikslūs požymiai

Vienas iš pagrindinių draugystės ramsčių – būti šalia vienas kito, kai to reikia.

Nustatyti, kad jūsų draugas yra toksiškas, gali būti sudėtinga. Tokią draugystę gali būti sunku aptikti, rašo HackSpirit.

Tokia draugystė dažnai būna paslėpta po bendro juoko, ilgų pokalbių ir iš pažiūros malonių gestų sluoksniu. Tačiau neleiskite savęs apgauti.

Pasak psichologų, yra keli klasikiniai požymiai, atskleidžiantys tikrąją toksiško draugo prigimtį. Žinoti šiuos ženklus labai svarbu norint apsaugoti savo emocinę gerovę.

Būtent apie šiuos ženklus ir kalbame:

Jie nuolat neigiamai nusiteikę. Sveiko pozityvumo dozė būtina bet kokiuose santykiuose. Tačiau su toksišku draugu pastebėsite, kad pozityvumo dažnai trūksta.

Jie niekada nebūna šalia, kai jums jų reikia. Vienas iš pagrindinių draugystės ramsčių – būti šalia vienas kito, kai to reikia.

Jie yra pernelyg konkurencingi. Sveikoje draugystėje jaučiama abipusė šventė, kai vienam asmeniui pasiseka. Tačiau su toksiškais draugais jūsų sėkmė dažnai gali sukelti pavydą arba konkurenciją.

Jie retai atsiprašo. Visi darome klaidų – tai žmogiškumo dalis. Tačiau aiškus toksiško draugo požymis yra tas, kad jis retai atsiprašo.

Jie visada yra auka. Jei jūsų draugas niekada neprisiima atsakomybės už savo veiksmus ir visada kaltę verčia kitiems, gali būti, kad laikas iš naujo įvertinti draugystę.

Jie negerbia jūsų ribų. Mes visi turime tam tikras ribas, kurių tikimės, kad kiti laikysis. Tačiau toksiškas draugas dažnai to nesuvokia.

Jie skleidžia gandus apie jus. Pasitikėjimas yra tvirtos draugystės pagrindas.

Tačiau toksiškas draugas dažnai gali išduoti šį pasitikėjimą skleisdamas gandus arba atskleisdamas jūsų paslaptis.

Jie nesidžiaugia tavo pasiekimais. Tikroje draugystėje švenčiamos jūsų pergalės ir dalijamasi jūsų džiaugsmais. Tačiau toksiškas draugas dažnai stengiasi iš tiesų švęsti jūsų pasiekimus.

Jie verčia jus jaustis sugniuždytus. Vienas aiškiausių toksiško draugo požymių yra tai, kaip jaučiatės praleidę su juo laiką.

Sveika draugystė turėtų suteikti jėgų ir pakylėti, o ne išvarginti ir nuliūdinti.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *