Patarimai, kaip apsisaugoti nuo negatyvių ir toksiškų žmonių

Pasaulyje yra daugybė toksiškų žmonių. Kai kurie savo negatyvumą ir pyktį parodo tik kartais, kiti tai daro nuolat. Bioenergetikos ekspertai atskleidė, kaip apsisaugoti nuo negatyvių žmonių ir jų inicijuojamų konfliktų.

Nuolat negatyvią energiją transliuojantys žmonės dar yra vadinami energetiniais vampyrais. Jie pavojingi dėl to, kad tiesiogine to žodžio prasme išsiurbia kitų žmonių energiją, jei jie nemoka tinkamai apsisaugoti. Sumažėjęs energijos kiekis sukelia nuovargį ir perdegimą. Tad jei norite išlikti produktyvūs ir budrūs, pasinaudokite šiame straipsnyje pateiktais patarimais.

Energijos blokas

Įsivaizduokite, kad aplink jus stovi nepramušama siena, pro kurią gali prasiskverbti tik gėris ir optimizmas. Įsivaizduokite šią sieną tomis akimirkomis, kai kažkas bando jus išbalansuoti. Tokiu atveju suveikia du efektai: pirmiausia, kai įsivaizduojate sieną, ji iš tiesų atsiranda, antra, kai sutelkiate dėmesį į mintis apie neįveikiamą barjerą, tampate mažiau pažeidžiami.

Būkite abejingi

Daugelis psichologų su humoru sako: „atrodykite kaip miręs“. Bet tai tikrai veikia, nes toksiški žmonės dažnai tikisi kažkokios reakcijos, kad sukeltų dar didesnį neigiamų emocijų antplūdį.

Jei kas nors bando jus įskaudinti arba jau įskaudino, pasistenkite rasti savyje jėgų tiesiog visa tai sustabdyti. Niekada neatsakykite į neigiamą neigiamai. Atvirkščiai, kartais gali praversti net ir teigiama reakciją į kokį nors nemalonų įvykį. Stenkitės būti neutralūs ir ramūs, tai padės išlikti saugiems.

Išmokite ginti savo ribas

Jei nemalonus žmogus jau pažeidė jūsų energetinę apsaugą, pradėkite ginti savo ribas. Tokie žmonės gali prašyti jūsų padaryti tai, ko jūs visiškai nenorite, arba sukelti jumyse nemalonias emocijas. Laikykitės ribų ir ramiai atsakykite jei jaučiate, kad yra peržengiamos ribos. Venkite emocinių protrūkių, nes tai tik pažeis jūsų energetinį lauką.

Ribų laikytis reikėtų ir pokalbių metu, jei matote, kad pokalbis yra be tikslo, pasakykite, kad esate užsiėmę ir pašnekovas turėtų paskubėti. Na, o jei jūs įžeidė – netylėkite ir pasakykite, kad tas žmogus daugiau taip nedarytų. Jei matote, kad situacija kartojasi, paprasčiausiai nustokite su tuo žmogumi bendrauti ar stenkitės kuo labiau nuo jo atsiriboti.

Išlikite objektyvūs

Jei kas nors jums pasakys, kad padarėte klaidų ir dėl to nusipelnėte bausmės, neskubėkite priimti to kaip tiesos. Prieš vertindami neigiamą žmogaus kritiką, pirmiausia pasistenkite objektyviai įvertinti tai, ką padarėte. Galbūt jūs skyrėte daug laiko ir pastangų kokiai nors problemai spręsti ir buvote labai atsargus savo sprendimų priėmime. Jei to nepakanka, paprašykite kitų žmonių išreikšti savo nuomonę apie esamą situaciją. Kartais galite patys nepastebėti savo teisingų veiksmų, todėl tokiais atvejais išorinė perspektyva yra viskas, ko jums reikia.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *