Vyras myli ne pačią moterį

Vyras myli savo būseną greta moters.

Daug vyrų mėgino išsiaiškinti, kodėl nesusiklostė šeimyninis gyvenimas ir, kaip taisyklė, visi argumentai buvo ganėtinai migloti ir neįtikinantys. Dažniausiai nukrypstama į smulkmenas, detales ir neatkreipiamas dėmesys į svarbiausią. Kažkas skundėsi, kad buvusi žmona nenešiojo suknelių ir neavėjo aukštakulnių, o vietoje to kaukšėjo karinio stiliaus aulinukais, užsimovusi džinsus ir kirposi vos ne ežiuku. Kiti kažką sąpaliojo apie plepalus telefonu ir neteisingas knygas, kurias skaitė buvusioji. Arba apie tai, kad ji pernelyg stipriai prilipusi prie savo mamos ir elgėsi taip pat kvailai, kaip uošvė. Dar kažkas dejavo kad negaudavo karštų pietų ir riebių kepsnių. Kad ji pernelyg sustorėjo arba suliesėjo, kad ignoravo, kad liovėsi save prižiūrėti arba prapuldavo ištisoms dienoms grožio salonuose.

Visa tai – niekai. Svarbiausia, kad vyras greta tų moterų jautėsi alkanas, kvailokas, nevykėlis, neįdomus, nepatrauklus, neseksualus. Vienas netgi skundėsi, kad negali ilgiau išbūti namuose. Ten jį slėgė viskas: sienos, kvapai, žodžiai. Tik vargu ar gali slėgti drauge išsirinkti tapetai ir drauge pirkti paveikslai ant sienų. Slegia tai, ką tau transliuoja moteris. Atmosfera, nuotaika, jos požiūris į tave ir elgesys.

Mano vyras kartą prisipažino: “Tu man suteikei tokį susižavėjimo ir pripažinimo užtaisą, kokio man labiausiai reikėjo. Iki to laiko bandžiau gauti bent kažką panašaus iškart iš kelių moterų, o paaiškėjo, kad tai duoti pajėgi vos viena moteris – tu”.

Kartą mane konsultavo labai protinga dama – tarėmės dėl viršelio knygai. Žinoma iliustratorė, dailininkė animalistė. Pati tuo metu sėdėjo nesusišukavusi, nors laikrodis rodė jau penktą vakaro ir valgė tiesiai iš puodo, mano požiūriu, šiek tiek parūgusią sriubą. Lipnios nuo nežinia kiek kartų išlaistytos arbatos grindys. Kriauklėje styro pavojingai pakrypęs per savaitę susikaupusių neplautų lėkščių bokštas. Ant stalo – kažkokios nuograužos, šukos, apsivėlusios plaukų kuokštais, moteriškas rankinukas, kojinė. Baigusi darbą, moteris pasiskundė, kad jos asmeninis gyvenimas yra lygus nuliui, kad jai į akiratį patenka tik silpni vyrai, visokie menkystos:

-Ir lyg ir atrodo turtingas, verslą turi, tačiau per patį mūsų santykių apogėjų viską ima ir praranda. Paskui, pabrukęs uodegą pasprunka. Ir taip nutiko jau tris kartus.

Ji visiškai neįžvelgė jokių dėsningumų ir nesuprato, jog “jaunikiai” bėgo nuo jos neatsigręždami, kad išsigelbėtų nuo pražūties.

Vyrai myli mus ne už sugebėjimą sudarinėti žodynus, ne už Korano ar Biblijos išmanymą, ne už kaligrafijos meną, mokėjimą fechtuotis, apjodinėti arklius, dramblius ir tramdyti tigrus. Ne už sugebėjimą groti pianinu ir ne už skanius balandėlius.

Jie myli mus už savo vidinį mikroklimatą. Už tai, kaip ir kuo jie jaučiasi, būdami greta mūsų – herojais ar bailiais, šeimos ramsčiais ar mazgotėmis, karaliais ar klounais.

ŠaltinisNaujienos iš interneto


NAUJAUSI

Neprašykite to, ko patys negalite duoti

Dažniausiai tai vyksta tarp sutuoktinių. Nors pasitaiko ir tarp partnerių, vaikų, draugų, kolegų, praktiškai visuose santykiuose. Kalba eina apie situaciją, kai viena pusė primygtinai prašo ar net pyksta, kažko reikalaudama iš kitos. Tačiau praeina šiek tiek laiko ir paaiškėja, kad tas žmogus pats nepajėgus ar nesugeba duoti to, ko reikalavo…

Išauklėti ryškią asmenybę

Kiekviename iš mūsų slypi koks nors talentas, nepakartojami sugebėjimai ir polinkiai, tačiau ne visiems pasiseka juos išplėtoti. Kaip padėti vaikui atskleisti įgimtą potencialą? Yra penkios taisyklės, kurios duos startą vaiko asmenybės atsiskleidimui. Skatinkite nestandartinį mąstymą Kol vaikas dar visai mažas, kiekvienas jo žodis ir poelgis kelia tėvams susižavėjimą - jis…

Kaip teisingai elgtis su egoistais

Visi esame didesni ar mažesni egoistai. Adekvati savimeilė, savivertė ir pasitikėjimas savimi - labai svarbūs dalykai gyvenime, tačiau egzistuoja riba, kurią peržengęs žmogus pavirsta egocentrišku, į visus iš aukšto žvelgiančiu, save įsimylėjusiu savanaudžiu. Pavyzdžiui, kai kurie bando priversti aplinkinius patikėti, kad jo požiūris yra geriausias ir teisingiausias. Kiti valandų valandas…

Nepasiduok

Visi nori, kad būtų gerai. Tačiau gerai kažkodėl ne visiems. Ir žmogus visai neblogas, ir kitiems nekiaulina, o gyvenimas be prošvaisčių. Gal dar ne visai katastrofa, bet viskas juda link to. O pasitaiko, kad žmogus vidutinis, pilkas, menkiau apdovanotas protu ir išvaizda, talento nė su žiburiu nerasi ir tai labai…

Ar tiesa, kad visų ligų šaltinis – negatyvus mąstymas?

Originalas Sakoma, kad visos ligos kyla „nuo nervų“. Tačiau esame linkę į tokius pasakymus žiūrėti pro pirštus ir laikyti juos paprasčiausiais prietarais. O kaip yra iš tiesų? Ką apie tai sako mokslininkai? Ar tikrai atsikratę neigiamų minčių ir pykčio galime išsigydyti vėžį? Į klausimą, ar tiesa, kad visos ligos kyla…