Kaip išsivaduoti iš blogos nuotaikos

Idealiame pasaulyje mes visi nuolat būtume geros nuotaikos. Tačiau kartais nutinka dalykų, kurie jus sugniuždo. Laimei, tai, kaip reaguosite į blogą nuotaiką sukeliančias situacijas ir sąlygas, nesvarbu, ar jos yra išorinės, ar vidinės, priklauso tik nuo jūsų.

Ir nors galima leisti sau kurį laiką pajusti šias neigiamas emocijas, svarbu žinoti, kaip išbristi iš blogos nuotaikos, kad galėtumėte ir toliau pritraukti į savo gyvenimą pozityvumo, kurio iš tikrųjų norite.

Pasak Abraomo Hickso, „jei galėtumėte galvoti apie dalykus, kurie gerai nuteikia, ir kuriam laikui duoti ramybę dalykams, kurie negerai nuteikia, tie dalykai, kurie gerai nuteikia, jums atsivertų”.

O kadangi tai lengviau pasakyti, nei padaryti, jie siūlo paprastą procesą, kurio galite laikytis, kad autentiškai pakeltumėte savo vibraciją ir išeitumėte iš blogos nuotaikos.

1. Atsisėskite su rašikliu ir popieriumi ir užrašykite, kas jums atrodo neigiama.

Prieš keičiant nuotaiką, svarbu suprasti, kas verčia jus taip jaustis.

Pasak Abraomo Hickso, net jei esate dėkingi už vieną savo gyvenimo aspektą, gali būti, kad kiti veiksniai mažina jūsų vibraciją. Taigi, nors ir nenorite toliau gvildenti šių dalykų, svarbus žingsnis yra gebėti nustatyti, kas sukelia neigiamą energiją.

2. Apibendrinkite tai ir pripažinkite, kad būtent čia esate.

Trumpai parašę, dėl ko esate nusiminę ir kas jums nepatinka, pagaukite save ir pasakykite kažką panašaus į „gerai, tai yra ten, kur esu, ir dabar pradėsiu su tuo dirbti”.

Priminkite sau, kad ne kitų žmonių darbas padaryti jus laimingą ir kad jūs turite galimybę priversti save jaustis geriau ir kad norite sau parodyti, jog sugebate tai padaryti.

3. Permąstykite patirtį kaip galimybę ką nors įgyti.

Abraomas Hiksas siūlo tokią formuluotę, nors galite naudoti ir savąją: „Džiaugiuosi, kad susidūriau su šia gyvenimiška patirtimi, nes žinau, kad kažką įgysiu, ir tikriausiai gana greitai… Aš laukiu, kada galėsiu pasijusti geriau”.

3. Pajuskite pokytį, kai pereinate nuo bendro neigiamo prie bendro teigiamo.

Toliau pripažįstant teigiamus aspektus to, ką jums duoda neigiama patirtis, su šia patirtimi susiję neigiami jausmai pradės silpnėti tiek, kad galbūt net pamiršite apie juos.

4. Sutelkite dėmesį į konkrečius teigiamus dalykus.

Jis įspėja, kad pernelyg nesistenkite, bet tiesiog pastebėkite jus aplankančias teigiamas mintis ir jausmus.

5. Parašykite padėką už atliktą darbą.

Jis siūlo tokią formuluotę: „Aš jaučiuosi geriau. Tai buvo geras darbas. Džiaugiuosi, kad turėjau šią patirtį. Man patinka tai daryti.”

6. Leiskite, kad jums pasirodytų šio darbo įrodymai.

„Dabar, kai jau atlikote šį darbą, šio darbo įrodymai patys jums pasirodys”, – teigiama juose. „Kažkas suteiks jums informacijos. Kas nors paskambins. Kažkas įvyks. Kažkas pasikeis. Tai yra mūsų pažadas jums: to darbo, kurį atlikote, įrodymai pasirodys jūsų patirtyje ir pasirodys greitai.”

Sutelkdami dėmesį į teigiamus dalykus savo gyvenime, nenorite sukurti pasipriešinimo galvodami ir apie neigiamus dalykus.

Abraomas Hicksas aiškina, kad stresas dėl įvairių dalykų trukdo ne tik visiškai patirti džiaugsmą, kurį teikia kiti dalykai, bet ir neleidžia tiems geriems dalykams tapti dar geresniais.

Kad padidintumėte savo bendrą laimę, užuot bandę priversti tam tikras situacijas ar aplinkybes, reikia leisti tiems troškimams pailsėti, kai susitelksite į gerus dalykus, kurie pildosi.

Kai tampate atviresni tam, kas jums sekasi, kartu atveriate kanalus troškimams, kuriuos buvote nesąmoningai uždarę.

„Šiek tiek pažaidę šį žaidimą, – apibendrina Abraomas, – vienareikšmiškai suprasite, kad ne tik esate savo tikrovės kūrėjas, bet ir žinosite, kaip tai padaryti. Jūs ne tik galite tai padaryti, bet ir darote.”



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *