Kodėl jus traukia šis vyras

Galite jausti potraukį vyrui, nes jis užpildo jūsų tuštumą ir tuo pačiu žino, kaip jus nudžiuginti. Galite jį mylėti ir tuo pačiu jis bus kaip jūsų tėvas. Jus traukia jis, o tai reiškia viena – laikas susitikti su savimi, savo baimėmis ir „baubais“. Kas, jei ne vyras, prisidės prie šio susitikimo? Kodėl šis vyras jus traukia – galimos priežastys:

  • Jus traukia jis, nes jį mylite.
  • Jūs jo nemylite.
  • Jūs jį mylite, bet labai „specifine“ meile.
  • Jums nuobodu ir jūs užpildote tuštumą šiuo vyru.
  • Jis atrodo kaip jūsų tėvas.

O dabar apžvelkime šias priežastis detaliau:

1. Jus traukia jis, nes jį mylite.

Tik dar apie tai nežinote. Taip, būna. Pavyzdžiui, moteris dvidešimt metų gyvena su vyru. Jie ginčijasi ir susimuša. Dėl to ji nustoja jausti savo meilę jam. Po išsiskyrimo ji keletą metų galvoja apie savo vyrą ir nesupranta, kodėl ją jis traukia.

Kodėl mes negalime visada suprasti savo jausmų partneriui? To priežastis slypi mūsų vaikystėje. Tėvai savo jausmų neįvardijo. Kai elgėmės netinkamai, jie ant mūsų supykdavo ir sakydavo: „Aš tavęs nemyliu. Tu bloga mergaitė!“ Užuot identifikavę savo jausmus, jie tapdavo „asmeniškais“. Po tokios vaikystės vaikas išgyvena savo jausmų nesuvokimą. Ir visą gyvenimą prisimena, jei mama ant jo pyksta, vadinasi, jo nemyli.

Mes užaugame ir pradedame galvoti, kad jei aš pykstu ant savo partnerio, aš jo nemyliu.

2. Jūs jo nemylite.

Tačiau kartu su šiuo žmogumi gaunate kažką, ko jums reikia. Ir jums puikiai sekasi. Galbūt tai tiesiog geras seksas. Arba jūs puikiai leidžiate laiką su juo. Arba su juo šokate geriausią savo gyvenimo tango. Tuo pačiu metu galite mylėti kitą. Tačiau jus patrauks tas, su kuriuo patenkinsite savo poreikius.

3. Jūs jį mylite, bet labai „specifine“ meile.

Tokia meilė vadinama priklausomybe nuo meilės. Moterys, linkusios į priklausomybę nuo meilės, traukia vyrus, kurie nėra laisvi, ar vyrus, kurie nemoka palaikyti artimų santykių. Jas tokie vyrai traukia, nes su jais moterys išsprendžia kažkokį vidinį konfliktą, susitinka su savimi, gali tapti „gelbėtojomis“.

Savo „galva“ moteris supranta, kad šis vyras jai nieko gero negali duoti. Bet širdžiai, kaip sakoma, neįsakysi.

4. Jums nuobodu ir jūs užpildote tuštumą šiuo vyru.

Jūs jo nemėgstate, jūs jo nemylite. Bet jis yra. Su juo einate į kiną, teatrą, einate pasivaikščioti. Ir jus tai traukia. Polinkis bent kažkuo užpildyti vidinę tuštumą gali paskatinti meilės priklausomybės atsiradimą. Būkite atsargi.

5. Jis atrodo kaip jūsų tėvas.

O jūs mylėjote ir mylite savo tėvą. Labai. Jei labai mylėjote / mylite savo tėvą ir manote, kad jis yra visų laikų ir tautų vyriškas idealas, tuomet rinksitės ir tam tikro tipo vyrus. Ir jus šis tipas trauks kaip uodus į šviesą. Ar šis vyras panašus į jūsų tėtį? O balsas, įpročiai, charakteris? Štai ir atsakymas.

Galite jausti potraukį vyrui, nes jis užpildo jūsų tuštumą ir tuo pačiu žino, kaip jus nudžiuginti. Galite jį mylėti ir tuo pačiu jis bus kaip jūsų tėvas. Jus traukia jis, o tai reiškia viena – laikas susitikti su savimi, savo baimėmis ir „baubais“. Supraskite meilės priežastį ir įvertinkite, ar verta tęsti santykius.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *