Patarimai poroms, kurie padės išvengti kivirčų dėl piniginių išlaidų

Pinigai nėra svarbiausias dalykas gyvenime. Bet visgi, šiuolaikiniame pasaulyje be pinigų oriai gyventi neįmanoma, ir tai žino visi. Kartu gyvenanti pora anksčiau ar vėliau susiduria su finansiniais klausimais. Jie gali turėti atskirą arba bendrą biudžetą, gali leisti pinigus įvairiais būdais. Gerai, jei jiems visada pavyksta susitarti, tačiau taip būna ne visada.

Retsykiais poros ima kivirčytis dėl finansų paskirstymo. Jei taip nutinka, neskubėkite ir nedarykite neapgalvotų sprendimų. Jei norite išspręsti konfliktą, o ne pabloginti situaciją, būtina laikytis tam tikrų taisyklių.

Kalbėkite apie tai, kas atsitiko

Tai reikia daryti ramiai. Jei vienas iš poros išleido sumą, kuri kitam pasirodė pernelyg didelė, tuomet reikia išsiaiškinti, ko jis siekė, kam jam reikėjo konkretaus daikto.

Tikėtina, kad po šio pokalbio viskas stos į savo vietas, ir situacija pasirodys ne tokia jau ir prasta. Jei vieno iš poros finansinis indėlis mažesnis, arba vienas yra nedirbantis, derėtų apie tai pasikalbėti. Kiekvienam būtina išsakyti savo poziciją ir ją pagrįsti.

Peržiūrėkite išlaidas

Jei jaučiamas pinigų stygius ir jų nepakanka, susikivirčiję partneriai turėtų persvarstyti būsimas išlaidas. Jie turi susitarti ko atsisakyti ir kaip sumažinti išlaidas.

Tuomet pavyks pakeisti situaciją, stabilizuoti finansinę padėtį. Kai viskas taps aišku ir suprantama, įtampa atslūgs, susitaikyti bus daug lengviau.

Sukurkite biudžetą

Tai derėtų padaryti, kai emocijos atslūgsta. Būtina nustatyti naujas pinigų tvarkymo taisykles, aptarti galimas išlaidas. Taip pat turėtumėte nurodyti sumas, kurių negalite išleisti nesusitarę.

Galima susitarti, kas kiek skirs pinigų bendram biudžetui, kas bus atsakingas už tam tikras išlaidas. Šių taisyklių laikymasis padės išvengti daugybės klausimų ir užkirs kelią nesusipratimams. Beje, nusistovėjusias taisykles reikia nuolat atnaujinti, nes gyvenimas nestovi vietoje, aplinkybės nuolat keičiasi, ir visa tai vyksta labai greitai.

Šie paprasti veiksmai gali padėti išvengti ginčų dėl finansų. Taip pat pavyks išsaugoti puikius santykius ir džiaugtis jais.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *