Kodėl vyrams reikia vien sekso

Kodėl vyrams rūpi vien seksas? Ar dar liko pasaulyje “normalių”? Ką daryti, kad vyras norėtų rūpintis moterimi? Į visus šiuos klausimus gausite išsamų atsakymą. Tik prieš tai norėčiau įspėti, kad mano vyriškas požiūris jums greičiausiai bus nemalonus. Rašau tai turėdamas vieną tikslą – sudaužyti pagaliau tuos nelemtus rožinius akinius, kuriuos nešioja moterys. Ir parodyti joms realų pasaulį. Kuris žymiai spalvingesnis, nei daugeliui gali pasirodyti.

Taigi. Aš esu vyras ir noriu sekso. Turėjau moterų, turėjau romanų, turiu ką lyginti.

Ir aš pavargau. Galite tuo patikėti? Pavargau klausytis riksmų apie seksualiai nepatenkintus vyrus. Apie tai, kad vyrams nereikalingi rimti santykiai. Apie tai, kad jiems terūpi parsiversti į lovą kiek galima daugiau pačių įvairiausių patelių.

Žinote, kai ateinu pietauti į restoraną, visada užsisakau žuvį. Mėsos stengiuosi nevalgyti. Bet pasitaiko dienų, kai žuvies nebūna. Tada užsisakau varškės apkepą.

Aplinkiniams gali atrodyti, kad atėjau į restoraną užvalgyti apkepo. Tačiau valgau jį tik dėl to, kad restoranas šiandien gali pasiūlyti man tik jį, o ne mėgstamą.

Kažkas panašaus ir su santykiais. Jeigu mergina gali man pasiūlyti tik seksą. Esu normalus, sveikas, šiuolaikinis vyriškis. Ir aš imu seksą. O aplinkiniams gali pasirodyti, tartum man rūpėtų vien seksas. Anaiptol.

Bendravimo metu vyras susipažįsta su moterimi. Jo galvoje esama savotiškų svarstyklių. Vienoje lėkštėje – santykiai, antroje – seksas. Ir moteris savo elgesiu, savo kalbomis renka taškus į vieną ar kitą lėkštę. O pasitaiko, kad visi taškai subyra tik į vieną kurią.

Mielosios merginos ir moterys, štai jūs bendraujate su perspektyviu arba jau sėkmę pasiekusiu vyriškiu. Ar suvokiate, kad jūsų išvaizda tokiam vyrui – ne pats svarbiausias dalykas? Labai svarbus, bet ne svarbiausias. Tačiau tenka konstatuoti, kad dauguma dailiosios lyties atstovių būtent išvaizdą iškelia į pirmą vietą.

Supraskite, gražių moterų mūsų kraštuose yra pakankamai daug. Ir išties labai svarbu, mes lenkiamės jums iki žemės, už tai, kad esate tokios gražios ir taip savimi rūpinatės.

Tačiau grožis – ne tas dalykas, kuris išskiria jus iš pilkos masės. Ypač, jei nusitaikėte į rimtus santykius.

Svarbiausias, klausimas, kurį derėtų sau užduoti – ar teisingai elgiuosi, ar teisingai save pateikiu, kad vyrui kiltų noras manimi rūpintis? Ne “privalėtų”, o NORĖTŲ.

Pirmoji instrukcija. Kaip padaryti, kad vyrai iš jūsų norėtų tik sekso ar apskritai nieko nenorėtų

 • Būkite graži;
 • Ginčykitės ir visokeriopai demonstruokite, kad esate protingesnė;
 • Skųskitės praeitimi;
 • Iššaukiančiai renkitės;
 • Jokiu būdu nesielkite taip, kad jis jaustųsi greta jūsų labiau pasitikintis;
 • Tegu pabendravus su jumis jis pasijaučia silpnas;
 • Demonstruokite savo nepasitikėjimą vyrais.

Antroji instrukcija. Kaip padaryti, kad vyras norėtų santykių su jumis ir kiltų noras padaryti jus laiminga

 • Būkite graži;
 • Renkitės moteriškai ar bent jau su skoniu;
 • Žavėkitės juo kaip vyriškiu;
 • Venkite ginčų;
 • Elkitės taip, kad greta jūsų vyras jaustųsi labiau pasitikintis ir stiprus.

Vertėtų bent retkarčiais pabandyti įsivaizduoti save vyro vietoje.

Jeigu vyras atviras santykiams – tai visiškai nereiškia, kad jis atsisakys paprasto sekso. Ir jeigu jis ima seksą, tai dar nereiškia, kad jam gyvenime reikia vien tik sekso. Moteris pasiūlo ir pateikia jam seksą? Puiku, imame seksą, o kas bus po jo – laikas parodys.

O dabar pateiksiu dar vieną labai svarbią informaciją. Kodėl vyrams reikalingas ne vien seksas.

Mano bendravimo ratas – verslo žmonės. Tai tie, vyrai, kurie negali trypčioti vienoje vietoje. Tie, kuriems labai svarbūs rezultatai versle ir gyvenime. Kai kurie iš jų jau pasiekė sėkmę, kai kurie kol kas užsidirba ne per daugiausia. Be jokios abejonės, dalis jų jau turi santykius.

Kaip manote, ar norisi sekso tiems, kurie kol kas vieniši? Taip, norisi.

O žinote, ko jiems dar labiau norisi? Santykių.

Tačiau jiems norisi tokių santykių, kuriuose jie galės augti, kopti į viršūnes, kovoti su sunkumais ir juos įveikti ir užkopti į naujus lygmenis. Ir visus “trofėjus” atnešti savo moteriai. Kadangi ji tiki juo labiau nei kas kitas pasaulyje ir pridengia užnugarį.

ŠaltinisNaujienos iš interneto


NAUJAUSI

Išauklėti ryškią asmenybę

Kiekviename iš mūsų slypi koks nors talentas, nepakartojami sugebėjimai ir polinkiai, tačiau ne visiems pasiseka juos išplėtoti. Kaip padėti vaikui atskleisti įgimtą potencialą? Yra penkios taisyklės, kurios duos startą vaiko asmenybės atsiskleidimui. Skatinkite nestandartinį mąstymą Kol vaikas dar visai mažas, kiekvienas jo žodis ir poelgis kelia tėvams susižavėjimą - jis…

Kaip teisingai elgtis su egoistais

Visi esame didesni ar mažesni egoistai. Adekvati savimeilė, savivertė ir pasitikėjimas savimi - labai svarbūs dalykai gyvenime, tačiau egzistuoja riba, kurią peržengęs žmogus pavirsta egocentrišku, į visus iš aukšto žvelgiančiu, save įsimylėjusiu savanaudžiu. Pavyzdžiui, kai kurie bando priversti aplinkinius patikėti, kad jo požiūris yra geriausias ir teisingiausias. Kiti valandų valandas…

Nepasiduok

Visi nori, kad būtų gerai. Tačiau gerai kažkodėl ne visiems. Ir žmogus visai neblogas, ir kitiems nekiaulina, o gyvenimas be prošvaisčių. Gal dar ne visai katastrofa, bet viskas juda link to. O pasitaiko, kad žmogus vidutinis, pilkas, menkiau apdovanotas protu ir išvaizda, talento nė su žiburiu nerasi ir tai labai…

Ar tiesa, kad visų ligų šaltinis – negatyvus mąstymas?

Originalas Sakoma, kad visos ligos kyla „nuo nervų“. Tačiau esame linkę į tokius pasakymus žiūrėti pro pirštus ir laikyti juos paprasčiausiais prietarais. O kaip yra iš tiesų? Ką apie tai sako mokslininkai? Ar tikrai atsikratę neigiamų minčių ir pykčio galime išsigydyti vėžį? Į klausimą, ar tiesa, kad visos ligos kyla…

Esi bloga mama, jeigu…

Jeigu skaitai šį straipsnį, vadinasi, bent kartą buvai suabejojusi, ar atitinki užimamas mamos pareigas. Tačiau apsieisime be ilgų įžangų. Taigi, tu esi bloga mama, jeigu: 1. Lauki, kad vaikas pradės realizuoti tavo ambicijas. Tu netapai gimnaste - tegu dukra tampa, ir nesvarbu, kad neturi fizinių duomenų ir apskritai jai norisi…