Ar šiandien tai jau pasakėte?

Ar šiandien jau pasakėte “Aš tave myliu” žmogui, kuris jums labai rūpi? Ne? Kodėl ne? Juk tai yra trys “patys geidžiamiausi” žodžiai žmonijos žodyne, tačiau turbūt ir rečiausiai vartojami.

Žinome, kad daugeliui vyrų yra sunku pasakyti “Aš tave myliu”, net jeigu jie ir nori tai padaryti. Daugelis vis dar galvoja, kad vyrams netinka rodyti savo švelnių jausmų, susižavėjimo ir kalbėti apie meilę, ypač jeigu jų santykiai jau trunka ilgą laiko tarpą. Tačiau pastaruoju metu vyrai vis dažniau pradeda rodyti savo jautrumą. O ką jau kalbėti apie tai, kad jie pastebėjo, kiek naudos gauna parodydami savo jausmus.

Bet netgi moterys, kurios meilės žodžius naudoja dažniau ir didelį dėmesį skiria žodinei meilės išraiškai, kartais pamiršta, kad visa tai gali būti abipusiška.

Problema yra ta, kad mes visi gyvename tokį įtemptą gyvenimą, mūsų dienotvarkės tokios užimtos, kad momentai, kuriais išreiškiame ir parodome savo jausmus, labai dažnai paliekami tokioms retoms progoms kaip Šv. Valentino diena.

Likusią metų dalį tikimasi, kad partneris ir pats supras, kaip jį mylime iš mūsų darbų ir poelgių, o ne žodžių.

Tačiau įtemptais, pavojų keliančiais periodais meilės žodžiai tampa dar reikalingesni ir svarbesni.

Vien išgirdus žodžius “Aš tave myliu” ir atsidūrus švelniame glėbyje, pasaulis pasirodo šviesesnis ir mielesnis, nors ir tik tai akimirkai. Staiga jūs pasijuntate nebe vieniša ir nebe tokia pažeidžiama.

Tačiau nors daugelis žmonių supranta, kaip svarbu įsitikinti, kad mylimas žmogus žino ir jaučia jūsų jausmus, daugelis santykiuose jais ir piktnaudžiauja.

Tai yra tie žmonės, kurie šiais žodžiais naudojasi kaip kontrolės priemone: “Aš nesakysiu to pirmas, nes tai reikš, kad šiuose santykiuose prarandu kontrolę” Arba: “Aš to nesakysiu, nes tai reiškia per didelį įsipareigojimą ir tai mane gąsdina.”

O kaip su manipuliatoriais? “Jei aš tau nuolat kartosiu, kad tave myliu, tu pasijusi kalta ir darysi tai, ko aš noriu.”

Tuomet dar yra ir išsisukinėtojai: “Aš žinau, kad tai, ką padariau, yra blogai, tačiau aš tai padariau todėl, kad tave myliu.”

Ir baudikai: “Aš daugiau tau to nesakysiu, kad nubausčiau tave už tai, ką man padarei.”

Dar yra ir vartotojai, kurie naudojasi šiais trimis žodžiais kaip greičiausiu būdu įsigauti į kieno nors širdį/lovą/piniginę, nes jie puikiai suvokia, kaip žmonės ilgisi šių žodžių.

Ir dar yra tokie, kurie pamiršta giliąją šių žodžių reikšmę ir naudoja juos kaip kasdieninę frazę ir naudoja juos taip dažnai, kad jie praranda savo tikrąją reikšmę ir poveikį.

Tačiau kai atsitinka nelaimė ir jūs prarandate žmogų, kurį mylite, jūs suvokiate neišvengiamumo prasmę. Jūs gailitės, kad nesakėte šių žodžių pakankamai dažnai.

Taigi nelaukite. Darykite tai dabar. Pasakykite kažkam, kad mylite šiandien. Ir jūs, ir jie bus laimingesnis ir pasaulis atrodys mielesnis – bent tą akimirką.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *