Keturios dažnai kartojamos moteriškos klaidos, neleidžiančios užmegzti darnių santykių

Moterys svajoja rasti partnerius, kurie jas mylėtų nuoširdžiai, būtų atsidavę ir ištikimi. Tačiau jos retai susimąsto, kokius jausmus iš tikrųjų patiria ir ar neslypi po aistringos meilės kauke priklausomybės santykiai.

Ypač dažnai tai nutinka moterims, kurios taip stipriai trokšta patirti didelę meilę, kad išgalvoja ją pačios ir patiki ja, o paskui nesupranta, kodėl negali sukurti tvirtų ir ilgalaikių santykių. Tiesą sakant, šios moterys aistringa meile palaiko visiškai skirtingus jausmus: vienatvės baimę, neurotinius kompleksus, nesveiką priklausomybę.

Klaidos, neleidžiančios rasti moteriškos laimės

1. Damos tobulumas

Taip dažnai nutinka, kai po virtinės nesėkmingų santykių moteris sutinka idealų partnerį. Jai atrodo, kad visą gyvenimą ruošėsi šiam įvykiui ir lieka tik vienas noras – vėl visko nesugadinti. Sunkus darbas padeda įrodyti, kad ji verta tokio vyro. Ji tampa puikia virėja virtuvėje, dėmesinga klausytoja, nuolat palaikančia partnerį, ir pašėlusia tigre naktį.

Partneris tiesiog negali patikėti, kad rado tokį idealą ir nuoširdžiai džiaugiasi… kurį laiką. Paskui įprotis padaro savo darbą, ir viskas tampa savaime suprantama rutina. Moteris pamažu pavargsta vaidinti jai neįprastą vaidmenį ir ima jaustis sudirgusi, nepatenkinta. Partneris tai pastebi ir pasijunta žiauriai apgautas.

Meilės negalima užsidirbti, nusipelnyti. Jis arba egzistuoja, arba ne. Savimi pasitikinti moteris nebijo būti atstumta, ji nori patirti santykių džiaugsmą, būti savimi, parodyti savo tikrus jausmus.

2. Esame atsakingos už tuos, kuriuos prisijaukinome

Kai kurios moterys mėgsta jaustis reikalingos. Jos įsitikinusios, kad vyras net druskinės nesugebėtų susirasti be jų. Tai amžinos savo vyrų sekretorės, tarnaitės – joms reikia jį pažadinti, pamaitinti, priminti, paskambinti, sekti, barti ir apgailestauti. Savo perdėta globa jos tvirtai prisiriša savo partnerius prie savęs.

Bet ar tai meilė? Žinoma, kad ne. Tokios priežiūros objektas laikomas šiek tiek kvailoku ir nebrandžiu. O noras būti reikalingai ir visada ateiti į pagalbą maskuoja kitą tikslą – visiškai kontroliuoti vyrą.

Tokie santykiai anksčiau ar vėliau nustoja tikti abiem. Moteris supranta, kad nebeturi savo norų ir interesų, o vyras supranta, kad moteris jį kausto perdėta globa ir bando jos atsikratyti.

3. Viską suprasti – viską atleisti

Šios moterys yra pasirengusios iš anksto paruošti pateisinamąją kalbą dėl bet kokio savo partnerio elgesio. Nedori veiksmai aiškinami sunkia vaikyste, blogais draugais, sudėtingu charakteriu, įvairiomis aplinkybėmis. Net kai vyras įžeidinėja ir žemina silpnuosius, taip pat ir ją pačią, ji stengiasi sugalvoti priimtiną pateisinimą.

Ji bijo, kad partneris gali pamanyti, jog ji yra nervinga isterikė, nesugebanti atleisti ir nepriekaištauti. Bet ar galima mylėti ir gerbti žmogų, kuris nevertina savęs?

4. Reikia būti kuklesnei!

Kuklumas yra privalumas. Ypač lyginant su ankstesnėmis partnerio moterimis. Kurios nebuvo švelnios ir tylios.

Jei moteris tikrai yra tokia iš prigimties, tai puiku. Kiekvienas žmogus turi teisę būti toks, koks yra. Tačiau dažnai už kuklumo kaukės slepiasi konflikto baimė, troškimas apsisaugoti nuo išorinio pasaulio ir atlygio už gerą elgesį laukimas.

Noras likti vyro šešėlyje kyla toms moterims, kurios nenori savo vyrams parodyti savo sumanumo ir talentų. Daug atsisako mokytis ar daryti karjerą, kad „nesiūbuotų šeimos valtis“ ir nesukeltų savo vyro pavydo. Paskui jos dėl to gailisi visą likusį gyvenimą ir jaučiasi nelaimingos.

Norėdamos būti laimingos, turite suvokti savo norus, pasitikėti savimi ir elgtis natūraliai santykiuose. Ir tikrai atsiras tas vienintelis žmogus, kuris jus mylės visa širdimi.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *